תפריט האתר

טעינה בטוחה של סוללות מטענים וסוללות איכותיים

טעינה נכונה לסוללות מצריכה ידע נרחב
אנחנו נשתף עמכם ידע זה

לכל סוג של סוללה יש מטען שמתאים לה המתח של הטעינה שונה מסוללה לסוללה לכן לא מומלץ להטעין סוללה עם מטען אחרתהדבר עלול להיגמר לא טוב לכן אנא הקפידו להטעין עם המטען שקיבלתם בעת רכישת האופניים.
יש מטען לסוללות ליתיום ויש מטען לסוללות עופרת ובהם יש קבוצות שונות הקפידו לבדוק ולוודא אם המטען שאתם עומדים לרכוש אכן מתאים לסוללה שברשותכם מטען לא נכון יכול לשרוף בית!!! אל תקלו ראש בכך
בנוסף אם התרחבות תחום האופניים החשמליים כן מתרחבת הדרישה והרבה ספקים עוקפים את בדיקות המוצר ומוכרים מטענים זולים ללא בקרת טעינה וללא אישור מכון התקנים אנא ממכם קנו מטענים של חברות מוכרות וודאו כי נבדקו על ידי מכון התקנים דבר שישמור על סוללת האופניים החשמליים וישמור על ביתכם וחייכם!!!

את המטען מומלץ להניח על רצפה חשופה לא על שמיכות לא על שטיחים המטענים מתחממים קלות בנוסף הרצפה זה המקום הכי קר בחדר כמו כן תמנעו נפילת מטענים אם תמקמו אותם לא על הרצפה בייחוד כשהם חמים כל נפילה תהרוס לכם את המטען.
מומלץ לטעון את הסוללה לקראת סופה ולא להטעין כל רגע כמו כן יש לטעון סוללה פעם אחת לפחות בשלושה חודשים.
בסוללה איכותית יש מעגל אלקטרוני שהוא אחראי לטעינה ופריקה מבוקרת של סוללת האופניים החשמלייים סוללה שבה אין מעגל כזה מסוכנת עד מאוד לשימוש כמו גם סוללה שבה יש מעגל ברמה נמוכה ותאים ברמה נמוכה מסכנים אותכם ואת רכושכם.

אנא הקפידו על קניית מטענים וסוללות ברמה סבירה ומעלה אל תתפתו לקנות בזול
הזול בסוף יוצא יקר
וודאו שהמטען מתאים לסוללה
כללים אלו ישמרו עליכם ועל הרכוש שלכם

טעינה בטוחה של סוללות מטענים וסוללות איכותיים