מבצע!

אופניים חשמליות lynxcycle

4,000.00 3,490.00

תיאור

אופניים חשמליות lynxcycle

שלדה: אלומיניום סגסוגת 6061
בולמי זעזועים:  מזלג ZOOM
צבע: בסיס שחור פחם
כושר העמסה: עד 120 קילו
תקן: ישראלי אירופאי
משקל: 23 קג
טכני
בלמים: דיסק קדמי ואחורי
הילוכים: 7 הילוכים SHIMANO
מהירות: 25 קמש
טווח נסיעה: 40-60 קמ
קוטר גלגלים (אינצ'): 20
צמיגים: KENDA 20*2.125
מערכת חשמל
מערכת הפעלה: צג דיגיטלי LCD
מד טעינה: כן
זמן טעינה: 4-6 שעות
פנסים: קדמי ואחורי על סוללות
מנוע: 250W
48 וולט 13 אמפר

יתרונות וחסרונות האופניים החשמליים:

אם את/ה שוקל רכישת אופניים חשמלים כצורה חלופית של תחבורה חשוב לך להבין את היתרונות וחסרונות, כך שתוכל לקבוע את הדרך הטובה ביותר לנצל את המוצר הזה.

 

אם את/ה רגילים לנהוג ברכב מופעל בדלק כמו רכב פרטי או קטנוע/אופניע יש כמה מותרות מסויימים עליהם יש לוותר מתוך בחירה מצד אחד. מצד שני יש לשימוש בכלי הרכב החשמלי הזה יתרונות עצומים, שעבור הרוב המוחלט של האנשים שמשתמשים בכלי הרכב שלהם לשימוש באזור אורבני, או כאמצעי להגיע לתחבורה ציבורית לטווח ארוך (כמו רכבת/אוטובוס בין עירוני/הסעה לעבודה), עולים בהרבה על החסרונות.

 

בתיאוריה הדברים להלן היו אמורים להיות רלוונטיים גם לקורקינטים חשמליים, אלא שבמציאות של ינואר 2013 קורקינטים חשמליים בישראל הם כלים בעייתיים מבחינם האמינות, או אמינים אבל יקרים להחריד, כמעט פי שניים ומעלה ממה שעולה זוג של אופניים חשמליים טובים וסבירים בעלי סוללת 36 וולט. עניין בעייתי נוסף הוא שהקורקינטים החשמליים אינם חוקיים נכון להיום – כלומר אין להם תקן, ולפיכך מומלץ פחות לרכב בכלים כאלו. רק חשבו על ההשלכות במקרה של תאונת דרכים עם נפגעים כאשר חברת ביטוח, על שלל עו"ד מטעמה צריכים להיות מעורבים…